Spravujte udalosti, predávajte vstupenky a registrujte podľa vlastných podmienok.

Jednoduché riadenie všetkých aspektov vášho podujatia, od prvých krokov registrácie a nákupu lístkov až po registráciu na mieste konania.

Online registrácia a registračné poplatky

Predávajte neobmedzené vstupenky a rezervácie zo svojej vlastnej webovej stránky a spravujte bezplatnú registráciu na fyzické podujatia, virtuálne podujatia, alebo oboje (hybridné podujatia). Nepotrebujete žiadne technické zručnosti a môžete byť v prevádzke v priebehu pár hodín.

Prehľadné vstupenky a jednoduchá registrácia

Získajte plnú kontrolu nad procesom predaja vstupeniek a údajmi o zákazníkoch pomocou bezpečného a flexibilného riešenia pre podujatia a lístky.

Automatizujte procesy registrácie na mieste.

Majte prehľad o tom kto je na podujatí a kto sa naopak vôbec nezúčastní, pomocou checkin a check out aplikácií. Jednoduchým zoskenovaním QR kodu pri príchode a takisto pri odchode zabezpečíte optimálne dáta pre vaše podujatie. Zvýšite tak tiež návštevnosť na odborných podujatiach.

Tlač menoviek priamo na mieste.

Vytlačte menovky s QR kódom pre návštevníkov priamo na mieste. Jednoducho a rýchlo.

Spravujte prístup pomocou našich BEZPLATNÝCH mobilných aplikácií

Môžete spravovať registrácie pomocou našich bezplatných a ľahko použiteľných aplikácií pre iOS a Android. Aplikácia EventIN Check-ins vám poskytuje nástroje na spravovanie prístupu k vašej udalosti a funguje online aj offline.

Návrat hore