Webová stránka pre vaše podujatie.

Naša prehľadná webová platforma vám umožní intuitívne prehliadať, registrovať sa a sledovať živé vysielanie z vášho podujatia.

website, responsive, creative-3374825.jpg

Bezpečnosť je naším prvoradým záujmom.

Vaša dôvera je nám vzácna. Preto sme venovali osobitnú pozornosť zabezpečeniu každého aspektu našej platformy. S naším bezpečnostným systémom a pokročilými opatreniami na ochranu údajov, si môžete byť istí, že vaše dáta a informácie sú v bezpečí.

regulation, gdpr, data-3246979.jpg

Výhody

Jednoduché používanie

Zvládnite to ľahko! Naša webová platforma je navrhnutá tak, aby bola pre všetkých jednoduchá a intuitívna. Dokonca aj pre staršie generácie.

Jednoduchá registrácia

S minimálnym úsilím sa môžu starší účastníci ľahko zaregistrovať a pripojiť sa k online vzdelávacím eventom a konferenciám.

Jednoduché prihlásenie

Prístup k eventom a konferenciám v pár jednoduchých krokoch.

Informácie o podujatí

V sekcií s informáciami o evente nájdete všetky podrobnosti, ktoré potrebujete.

Program podujatia

Štruktúra, ktorá oživí váš event. Naša časová os programu podujatia, vám umožní vytvoriť pútavý a dobre organizovaný program.

Špeciálni hostia

Sekcia s informáciami o hosťoch a prednášajúcich, vám predstaví skúsených profesionálov a výnimočné osobnosti.

Zóna pre partnerov

Zviditeľnite svojich partnerov a sponzorov. V exkluzívnej zóne na webe, môžete venovať pozornosť a vďaku tým, ktorí podporujú vaše podujatie.

Technická podpora

Naša technická podpora je pripravená vám pomôcť počas celého procesu, od registrácie, až po prihlásenie.

Kvalitný report

Detailný prehľad účasti, interakcie a spätnej väzby, poskytuje cenné informácie, ktoré môžete využiť na analýzu úspechu a prípravu budúcich podujatí.

Prístupné cez všetky zariadenia

Bez ohľadu na to, či ste v kancelárii, na cestách alebo v pohodlí svojho domova, naša webová stránka je prístupná na akomkoľvek zariadení. S nami sa môžete pripojiť k eventom a konferenciám prostredníctvom notebookov, tabletov, mobilov aj stolných počítačov.

technology, equipment, responsive-2468063.jpg
Návrat hore