Profesionálny livestream

Oživte vašu udalosť a spojte sa so svetom v reálnom čase. Naša služba živého prenosu (livestream) vám umožní priniesť event priamo k vašej cieľovej skupine po celom svete.

Nech už ide o konferenciu, vzdelávací workshop, alebo iné podujatie, náš livestream poskytne možnosť získať nové publikum. Pripravte sa na inováciu v spôsobe, akým komunikujete so svojimi účastníkmi a prinesiete vaše podujatia bližšie k obecenstvu.

Obraz, ktorý ohromí.

S vysokou kvalitou obrazu a precíznym zachytením každého detailu, budú vaše prezentácie a aktivity pôsobiť profesionálne.

video, camera, optics-2562034.jpg

Prežite udalosť v reálnom čase.

S vynikajúcou technológiou livestreamu, kvalitným obrazom a zvukom, môžete sledovať prezentácie, diskusie a aktivity tak, akoby ste boli priamo tam. Zdieľajte skúsenosti so svojimi kolegami, priateľmi a spolupracovníkmi, bez ohľadu na vzdialenosť.

Profesionálna technika

Využívame profesionálnu techniku. Obraz a zvuk dostávame na čo najvyššiu možnú úroveň.

Automatizácia

Šetríme náklady pomocou robotických video hláv s automatickým sledovaním.

Moderné technológie

Využívanie moderných technológií, nám umožnuje nielen úsporu ľudských zdrojov, ale aj hladší priebeh podujatia.

Zabezpečenie

S dôkladným zabezpečením údajov, šifrovaním a monitorovaním sa môžete spoľahnúť, že vaša udalosť bude chránená pred nežiaducimi prístupmi.

Interaktívna archivácia

Môžete uchovať každý dôležitý okamih vášho podujatia. To znamená, že môžete zdieľať vaše prezentácie s ďalšími, ktorí to nestihli naživo.

Report

Kto a ako sledoval vaše podujatie online. Tieto údaje vám umožnia lepšie pochopiť záujmy vašich účastníkov, merateľne zhodnotiť úspech a prispôsobiť budúce udalosti.

Návrat hore